Genel

Bilisimport bilgisayar ve oem ürünlerini keyifle kullanmaktan mutluluk duyacakları binlerce ürünü yer almaktadır.

Bilisimport günlük mail bültenlerinde size özel sürpriz indirimleri takip edebilir, birbirinden farklı konsept öneriler ve popüler ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bilisimport hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize Destek bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Bilisimport %100 güvenlidir. Ödeme sayfasında istenilen bilgiler, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla Bilisimport altyapısında veya hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında görüntülenmez ve saklanmaz.

Kredi kartı ödemesindeki tüm işlemler, banka ve bilgisayarınız arasında SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu yöntemle bilgileriniz korunurken, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında kayıplara karşı 100.000$ değerinde sigorta vardır.

Bilisimport 'un kendine özgü yazılımı ve sunucu kendi bünyesinde barındırmaktadır. Diğer e ticaret sitelerinin %92 si hazır paket yazılım kullanmaktadır. Ayrıca sanal pos alt yapasını 3. firmalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bilisimport 'un sanal pos yapısı direk banka ile aramızda başka bir firma olmadan işlem sağlamaktadır. Kart bilgileriniz 3. firma ve kişiler üzerinden işlem görmeden direk banka sanal posları üzerinden işlem görmektedir.

Kuruluş Yılı : 2008
Ticaret Sicil No: 381176
Mersis No : 0764039228500017

Sayın Müşterimiz,

bilisimport'a ait İnternet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz.

Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz bilisimport tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, tüm mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Bilişimport 'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Bilişimport sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bilişimport.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bilisimport üzerinden yapılan alışverişleriniz 100.000$ 'a kadar sigortalıdır.

Bu yüzden, Bilişimport 'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

SSL sertifikalı Bilisimport, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.