Siparişler

Bilisimport 'dan sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Adınız, soyadınız ,e-posta adresiniz ve şifrenizi yazarak tamamlanan oldukça basit bir formla hemen üye olabilirsiniz.

İstediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra ;adres ve ödeme aşamalarında istenecek bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sepetinize farklı kategorilerden ve kampanyalardan ürün ekleyebilir ve tek kargo ücreti ile satın alabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız siparişe ürün ekleyemezsiniz.

Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse; destek talebi oluşturarak siparişinizi iptal edebilirsiniz veya satın almaktan vazgeçtiğiniz bir ürünü siparişinizden çıkarabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edilmişse, kargoyu teslim almanız ve iade işlemi yapmanız gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz sipariş, siparişinizde bulunan ürünün teslimat süresine bağlı olarak kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi 1-7 iş günü arasında değişim göstermektedir. Cumartesi-Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak kargo firması 1-2 iş gününde adresinize teslimat gerçekleştirmektedir. Ancak zorlu hava koşulları benzeri engelleyici faktörler, kargonuzun gecikmesine sebep olabilmektedir.

Siparişlerinizi 'Kullanıcı Hesabım' bölümünde 'Siparişlerim' sekmesinden takip edebilirsiniz.

Şu an için verdiğiniz siparişler hediye paketi yapılamamaktadır.
Çok yakında çeşitli ve özel hediye paketlerimizle hizmetinizde olacağız.

https://www.bilisimport.com.tr sitesi üzerinden almış olduğunuz ürünler tek bir sepette toplanır. Böylece tek bir sipariş gerçekleştirmiş olur ve tek kargo ücreti ödeyebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri size daha hızlı gönderebilmek amacıyla, farklı zamanlarda tamamladığınız alışverişlerinizi tek kargo altında birleştirememekteyiz.

Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünler rezerve edilmemektedir. Ürün satışa açık olduğu sürece sepetinizde bulundurulabilir.
Siparişlerinizi 'Kullanıcı Hesabım' bölümünde bulunan 'Siparişlerim' sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
Ödeme yapılarak sipariş tamamlandığı için ürün değişikliği yapılamamaktadır. İptal işlemi için ürününüz kargoya teslim edilmeden önce "Bize Sorun" sayfasından sipariş iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Bilisimport aracılığı ile yurt dışından sipariş oluşturabilirsiniz. Ancak, verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Bilisimport üzerinde satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.