Hakkımızda

İşini iyi yapan profesyonellerin buluştuğu SET GRUP Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesindeki Bilişimport.com.tr her gruptan tüketiciye çeşitli marka, fiyat ve kalite aralığında farklı ürünler sunmaktadır.

Online ticaretin kolaylığını evinize ve iş yerlerinize taşıyan internet sitemizde sunulan ürünler, kalite ve tecrübe birikimiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

"Her insan değerlidir.” prensibiyle çalışan SET GRUP Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesindeki Bilişimport, müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet sunmanın mutluluğunu paylaşmaktadır. Bu bağlamda temel amacımız; çağımızda bilişim sektöründe baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve en uygun koşullarda aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir.

Bu hedefler doğrultusunda sizlerin ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu her fırsatta yeniden hissetmeniz için tüm çalışmalarımızla hızlı ve kesin çözümler üretmek için hizmetinizdeyiz.

"Toptan fiyatına parakende satış"


Temsilciklerimiz;
Be Quiet! > Kasa fanı, cpu soğutucusu, bilgisayar kasası, güç kaynağı, termal macun. Detaylı bilgi için tıklayın
Arctic > Kasa fanı, cpu soğutucusu, termal macun, termal pad, monitör askı aparatı Detaylı bilgi için tıklayın
Mustek > A3 tarayıcı Detaylı bilgi için tıklayın

Bilisimport Güvenli midir?
Türkiye'de ilk referans mektubu olan e-ticaret sitesidir. Aşağıdaki referans mektubunu inceleyebilirsiniz.


SET GRUP Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Kuruluş Yılı : 2008
Ticaret Sicil No: 381176
Mersis No : 0764039228500017